کلاس آیلتس

شاید هنوز افراد بسیاری باشند که هیچ اطلاعی از کلاس آیلتس، دوره های آمادگی و یا آزمون آیلتس ندارند؛ به همین دلیل سعی کردیم در این مقاله به معرفی دقیق کلاس یا دوره آیلتس بپردازیم. پس سعی کنید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله سعی می‌کنیم هرچه در مورد آیلتس نیاز هست برای شما بیان کنیم تا با تمام اصول آن به‌صورت کامل آشنا شوید. شما برای حضور در هر کشوری به‌عنوان مهاجر و یا حتی کسب‌وکار نیاز به استفاده از مدرک آیلتس دارید. در ادامه سعی می‌کنیم سایر نکاتی که در خصوص آیلتس نیاز هست را به شما عزیزان معرفی کنیم.

آموزش آیلتس

مزایا آزمون آیلتس

آیلتس برای فراهم کردن یک زندگی مناسب در خارج از کشور می‌تواند بسیار مؤثر باشد. شما عزیزان نیز می‌توانید از طریق شرکت در کلاس آیلتس پشت سر گذاشتن مراحل آن یا شرکت در دوره فشرده آیلتس مدرک آن را دریافت کنید و کار خودتان را راحت کنید.

آزمون آیلتس در کنار تافل یکی از معتبرترین آزمون‌ها در دنیا است که مدرک آن توسط بیشتر کشورهای به رسمیت شناخته می‌شود و شما می‌توانید با مدرک آن به‌راحتی کارهای مهاجرت خود را انجام دهید.

پس اگر دوست دارید بدون دردسر و با خیالی آسوده برای مهاجرت به کشورهای دیگر، اقدام کنید سعی کنید اول در دوره‌های آموزش آیلتس از پایه شرکت کرده و بعد از پشت سر گذاشتن این دوره برای کسب مدرک تلاش کنید. به این ترتیب می‌توانید کار خودتان را چند سال جلوتر بیندازید.

دوره های آیلتس

شرکت در کلاس آیلتس می‌تواند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک کند؛ چرا که اگر دوره‌ آیلتس را به‌درستی پشت سر بگذارید می‌توانید در آزمون آن نیز موفق شوید و مدرک معتبر آیلتس را دریافت کنید. با گذراندن این دوره ها شما به‌صورت اصولی با زبان انگلیسی آشنا خواهید شد به‌طوری‌که به‌راحتی بتوانید انگلیسی صحبت کنید و به قواعد آن مسلط باشید. به همین دلیل است که با این مدرک شما می‌توانید در بسیاری از کشورهای دنیا به‌راحتی زندگی کنید چرا که تمام نیازهای شما به لحاظ زبان انگلیسی برآورده می‌شود.

آزمون آیلتس

انواع دوره های آیلتس

:

این دوره ها عموماً به سه شکل حضوری، آنلاین و آفلاین برگزار می‌گردد.

زمانی که شما در دوره‌ها و کلاس‌های حضوری شرکت می‌کنید باید زمانی را در طول روز برای رفت و آمد به محل برگزاری کلاس صرف کنید که برای خیلی از افراد کار دشواری است. اما اگر افراد به دلیل ویژگی‌ها و شرایط زندگی‌شان نتوانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند، تکلیف چیست؟ آیا باید قید دوره‌های آیلتس را بزنند و به فکر کسب این مدرک نباشند؟ یا باید به فکر راه چاره باشند؟ قطعاً برای این موضوع نیز چاره‌ای اندیشیده شده است. یکی از این چاره‌ها استفاده از کلاس آنلاین آیلتس است. شما با ثبت نام در این دوره ها بدون نیاز به صرف زمان و هزینه های ایاب و ذهاب میتوانید مهارتهای لازم جهت آمادگی آزمون آیلتس را فرا بگیرید. باید بدانید که امروزه کلاسهای آنلاین در برخی موسسات با کیفیتی حتی بهتر از کلاسهای حضوری در حال برگزاری میباشد.

همچنین گاهی افراد به دلیل مشغله های فراوان امکان مدیریت زمان خود جهت شرکت در کلاسهای آنلاین را هم ندارند و یا فرصت بسیار کوتاهی برای شرکت در آزمون آیلتس دارند، به همین دلیل پیشنهاد ما به این افراد استفاده از پکیج های آفلاین آموزش آیلتس است.با خریداری این پکیج ،افراد تمامی آموزش های لازم جهت شرکت در امتحان آیلتس را در قالب ویدیوهای از پیش ضبط شده دریافت میکنند و با توجه به فرصت زمانی هرچند کوتاهی که دارند خودشان را برای آزمون آماده میکنند. البته باید بدانید که دوره های آفلاینی که تهیه میکنید باید پشتیبانی لازم از جمله رفع اشکال، تصحیح رایتینگ و تصحیح اسپیکینگ را نیز ارایه دهند.

هزینه دوره آیلتس

گاهی اوقات بعضی از چیزها هستند که شما هر چقدر هم برای آن هزینه کنید ارزش دارد، یکی از این موارد گذراندن دوره آیلتس است. در واقع هزینه برای این دوره‌ها نوعی سرمایه‌گذاری حرفه‌ای به حساب می‌آید؛ چرا که شما بعد از گذراندن دوره‌های آیلتس می‌توانید از مزایای فوق‌العاده آن بهره‌مند شوید. مزایایی که می‌توانند زندگی شما را دگرگون کند. برای مثال شما با گذراندن دوره‌های آیلتس و با گرفتن مدرک آن می‌توانید به‌راحتی در بزرگ‌ترین کشورهای دنیا زندگی کنید. علاوه بر این می‌توانید با خود مدرک آیلتس نیز مشغول کار و بیزینس های بسیار زیادی شوید. پس به‌هیچ‌عنوان فکر نکنید با هزینه کردن برای دوره‌های آیلتس پول شما به هدررفته است.
دوره آیلتس و یا کلاس آیلتس خصوصی قیمت‌های متفاوتی دارد. این نکته بسیار مهم است که شما ما در کجا و یا در چه مرکزی اقدام به گذراندن این دوره‌ها کنید. طبیعتاً مثل سایر دوره‌های موجود، بعضی از مراکز به دلیل اعتبار بسیار زیادی که دارند، هزینه‌های زیادی را نیز دریافت می‌کنند.
البته تضمین کاری فوق‌العاده بالایی را نیز ارائه می‌دهند. اما برخی از مراکز هستند که با قیمت کمتری این دوره‌ها را برگزار می‌کنند. همچنین
کلاس آیلتس خصوصی نیز دارای هزینه بیشتری نسبت به کلاس‌های عمومی است.

کدام دوره‌ها مناسب‌تر هستند؟

اینکه بگوییم کدام دوره می‌تواند برای شما مناسب‌تر باشد به‌هیچ‌عنوان کار ساده‌ای نیست. در واقع مناسب بودن آن را هیچ‌کس جز خودتان نمی‌تواند تشخیص دهد. این شما هستید که باید تمام شرایط را بسنجید و با توجه به شرایط یک تصمیم مناسب بگیرید.
شاید برخی بخواهند از دوره‌های خصوصی استفاده کنند. خب این دوره‌ها قطعاً کیفیت بسیار بالایی را خواهند داشت اما به همان اندازه هزینه بیشتری را نیز صرف می‌کنند. همچنین، قیمت کلاس‌های عمومی کمتر است پس این به شما بستگی دارد که بخواهید تا چه حد برای این کار هزینه کنید. پس باز هم می‌گوییم که مناسب بودن هر کدام از این دوره‌ها به شرایط کاری و زندگی شما مربوط می‌شود و این شما هستید که می‌توانید گزینه مناسب را مشخص کند.

هزینه دوره آیلتس

مدت زمان دوره آیلتس

برای دوره‌های آیلتس و به‌طور کلی دوره‌هایی از این دست به هیچ عنوان نمی‌توانیم زمان دقیقی برای به اتمام رسیدن آن‌ها مشخص کنیم. در بسیاری از موارد دیده شده شاید دو نفر یک دوره را با هم شروع کرده باشند اما یکی از آن‌ها در مدت زمان کمتری موفق به دریافت مدرک شده است. اینجا مشکل از کلاس و یا دوره نیست بلکه تفاوت در افرادی است که برای یادگیری اقدام کردند. یکی دیگر از مواردی که زمان دوره‌های آیلتس را مشخص می‌کند نمره‌ای است که شما در این دوره‌ها کسب می‌کنید. در واقع شما برای اینکه بتوانید این دوره‌ها را به‌خوبی و با موفقیت پشت سر بگذارید نیاز به کسب نمره‌های موردنیاز و رسیدن به سطح تعیین شده دارید. گاهی اوقات بعضی از افراد مدت زمان بسیار زیادی را صرف می‌کنند تا نمرات موردنیاز را کسب کنند. برعکس همین موضوع نیز وجود دارد؛ یعنی گاهی اوقات بعضی از افراد دوره‌های آیلتس را به‌صورت فشرده پشت سر می‌گذارند و با دقت بسیار زیادی که به خرج می‌دهند موفق می‌شوند در زمان کوتاه‌تری این دوره‌ها را پشت سر گذاشته و مدرک آیلتس را کسب کنند. پس یک بار دیگر می‌گوییم که رسیدن به موفقیت در دوره‌های آیلتس کاملاً به خود شما بستگی دارد و این شما هستید که می‌توانید مشخص کنید که چه زمانی مدرک آیلتس را دریافت می‌کنید.

آموزش آیلتس از ساده تا پیشرفته

در موسسه زبان لینگوایج دوره های آیلتس به دو شکل برگزار میگردد.

۱.دوره های آیلتس آنلاین

۲.دوره های آیلتس آفلاین

برای شرکت در‌ این دوره ها در مرحله اول باید برای شما تعیین سطح انجام شود تا سطح زبان شما ارزیابی گردد.سپس با توجه به نمره ای که از آزمون آیلتس نیاز دارید و سطح فعلی شما برنامه دقیقی توسط کارشناسان آموزش برای گذراندن این دوره ها به شما ارائه میگردد.

به صورت کلی اگر سطح زبان شخص در ابتدا با نمره مد نظر ایشان برای آیلتس همخوانی نداشته باشد نیاز است تا ابتدا در دوره های زبان عمومی شرکت کند تا پایه زبانی خود را تقویت کرده و سپس وارد دوره های آمادگی آیلتس گردد زیرا در دوره های آیلتس زبان عمومی به هیچ وجه به شما آموزش داده نمیشود و شما فقط با تکنیک ها و مهارتهای آزمون آیلتس آشنا میشوید.

همچنین در آزمون تعیین سطح میتوان تا حدودی بر اساس سطح فعلی زبانی ،نمره آیلتس شخص را پیش بینی کرد.

بر این اساس طبق متد آموزشی دوره های عمومی موسسه لینگوایج میتوان نمرات آیلتس فرد را اینگونه پیش بینی کرد:

 

سطح Starter: نمره بین ۲ تا ۳

سطح Elementary: نمره بین ۳ تا ۴

سطح Pre-Intermediate: نمره بین ۴.۵ تا ۵.۵

سطح Intermediate: نمره بین ۶ تا ۶.۵

سطح Upper-Intermediate: نمره بین ۷ تا ۷‌.۵

سطح Advanced: نمره بین ۷.۵ تا ۹

 

با توجه به این نمرات میتوان برنامه دقیقی جهت مدت زمان و تعداد ترم های لازم برای گذراندن دوره های عمومی مشخص کرد.

جهت آشنایی بیشتر با دوره های عمومی و مدت زمان لازم برای گذراندن این دوره ها روی لینک زیر کلیک کنید:(لینک دوره های عمومی بزرگسالان اضافه بشه)

دوره ها آنلاین آیلتس

در مرحله دوم پس از تقویت سطح زبان عمومی و رسیدن به نقطه مطلوب،حال باید نحوه شرکت در آزمون آیلتس و جوابدهی به سوالات را یاد بگیرید.با شرکت در دوره های آیلتس آنلاین موسسه لینگوایج شما با تمامی انواع سوالات آزمون آیلتس و تکنیکهای آزمون برای هر چهار مهارت آشنا میشوید و ابهامی در رابطه با چگونگی پاسخگویی به سوالات باقی نمی‌ماند.

به هنگام ثبت نام در این دوره ها بنابه نیاز خود میتوانید در هر چهار مهارت به صورت کلی یا در هر یک از آنها به صورت جداگانه ثبت نام نمایید.

جدول زیر شامل تمامی موارد نیاز برای ثبت نام در دوره های آنلاین آیلتس میباشد.

هر مهارت به صورت یک روز در هفته و دو جلسه (180 دقیقه) برگزار میگردد.

روزهای برگزاری کلاس برای هر مهارت متفاوت از سایر مهارتها است

دوره های آیلتس آفلاین

در این دوره ها شما با خریداری پکیج های آموزش آیلتس به صورت کلی یا تک مهارت،ویدیوهای از پیش ضبط شده آموزش مهارت های آیلتس را در دسترس خواهید داشت.سپس با توجه به فرصت زمانی که دارید دروس را مرحله به مرحله پیش رفته و به صورت خودخوان این مهارت ها را فرا میگیرید.البته در طول این مدت کارشناسان آموزش نیز همراه شما خواهند بود و در صورت نیاز به سوالات و ابهامات شما در طول یادگیری پاسخ میدهند و در بخش Writing و Speaking برای شما تکالیف مرتبطی را ارسال میکنند و این تکالیف را تصحیح کرده و به شما بازخورد عملکرد میدهند.

برای آشنایی بیشتر با این دوره ها روی لینک زیر عکس کلیک کنید

آزمون آزمایشی آیلتس

پس از آموزش کامل مهارت های آیلتس در مرحله سوم شما با شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس،در شرایطی کاملاً مشابه با آزمون اصلی قرار میگیرید و اینگونه نحوه مدیریت و کنترل استرس ناشی از امتحان را تجربه میکنید.همچنین با انواع سوالات آزمون،زمانبندی پاسخ به سوالات و قوانین و مقررات آزمون نیز به صورت عملی آشنا میگردید. آموزشگاه لینگوایج آزمونهای ماک را با کیفیتی بسیار بالا و تحلیلی بسیار دقیق برگزار میکند.

خدمات جانبی آمادگی امتحان آیلتس

در کنار تمامی دوره های عمومی‌ و تخصصی آیلتس ،موسسه لینگوایج به صورت مداوم خدمات جانبی را نیز برای آماده سازی بیشتر متقاضیان امتحان در اختیار آنها میگذارد‌.

از جمله این خدمات میتوان به پادکست ها و وبینارهای مرتبط با آیلتس و خدمات تصحیح Writing و Speaking اشاره کرد.

آیلتس چیست؟

پادکست های آیلتس

با خریداری این پادکستها شما به مجموعه ای از ویدیوهای از پیش ضبط شده در رابطه با بخش Speaking آزمون آیلتس دست پیدا میکنید‌.در این ویدیوها دو شخص به عنوان ممتحن و متقاضی شرایط آزمون Speaking آیلتس را شبیه سازی میکنند و یک آزمون کامل توسط این دو نفر برگزار میگردد.شما با دیدن این ویدیوها با لغات و اصطلاحات و ساختارهای جدید مربوط به موضوعات Speaking آشنا میشوید و مهارت Listening شما نیز تقویت میگردد.

برای آشنایی بیشتر با این سرویس روی لینک زیر کلیک کنید

وبینار آیلتس

 وبینارهای آیلتس در مجموعه لینگوایج توسط اساتید آیلتس و ممتحنین آزمون اصلی برگزار میگردند.موضوعات این وبینارها  آشنایی با بخش های مختلف آزمون آیلتس است و چگونگی کسب نمرات بالا در بخش های مختلف توضیح داده میشود.شما با ثبت نام در این وبینارها نیز نکات جدیدی را فراخواهید گرفت.

جهت آشنایی بیشتر با این سرویس روی لینک زیر کلیک کنید

خدمات تصحیح Writing

اگر شخصی نیاز به دریافت بازخورد روی نحوه نگارش Writing خود را دارد و نقاط قوت و ضعف خود را در این بخش نمیداند ،پیشنهاد ما خریداری این سرویس است.شما با استفاده از این بخش میتوانید از طریق وبسایت موسسه ،یک موضوع Writing بنا به نیاز خود از هر یک از تسک های امتحان انتخاب کرده و متنی درباره آن نوشته و برای ما ارسال کنید.ممتحنین موسسه Writing شما را تصحیح کرده و بر اساس جداول و استانداردهای نمره دهی ،نمره شما را مشخص میکنند و همچنین بازخوردی تحلیلی روی متن مورد نظر و راهکارهای ارتقا نمره به شما ارائه میگردد.

برای آشنایی بیشتر با این سرویس روی لینک زیر کلیک کنید

خدمات تصحیح Speaking

در صورت نیاز به شرکت در آزمون آزمایشی Speaking آیلتس شما میتوانید از این بخش استفاده کنید.با مراجعه به وبسایت موسسه و رزرو روز و ساعت امتحان و خریداری این سرویس،در زمان مقرر ممتحن آزمون آیلتس در شرایطی کاملاً مشابه با آزمون Speaking از شما به صورت آنلاین امتحان میگیرند و در نهایت به شما نمره Speaking داده میشود و روی نقاط قوت و ضعف خودتان بازخورد گرفته و راهکارهایی جهت افزایش نمره به شما داده میشود.

جهت آشنایی بیشتر با این سرویس روی لینک زیر کلیک کنید

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

اصلی ترین هدف مجموعه ی آموزشی لینگوایج به نشانی اینترنتی lingoage.com این است که باور های اشتباه در خصوص آموزش زبان را که با حضور و ورود افراد غیر متخصص در این زمینه بوجود آمده را از بین ببرد و رویکردی علمی در آموزش زبان ارایه دهد. به همین منظور افرادی که در این مجموعه فعالیت میکنند دارای تحصیلات مرتبط و آکادمیک میباشند.

اسکرول به بالا