کوچینگ زبان

آموزش کوچینگ زبان انگلیسی سیستمی است که با مشخص کردن سطح زبانی متقاضی در ابتدای مسیر برنامه ای منحصر به فرد برای مطالعه در کنار نکات و منابعی درست و دقیق برای یادگیری زبان در اختیار زبان آموز قرار میدهد تا شخص بتواند بر اساس آن برنامه و منابع آموزشی به صورت خودخوان زبان انگلیسی را یاد بگیرد. اما نکته ای که باعث موفقیت زبان آموز در دوره ی کوچینگ مکالمه ی انگلیسی و یا کوچینگ آیلتس میشود نظارت دقیق و مستمر یک استاد و ارائه ی بازخورد به زبان آموز میباشد. در این سیستم زبان آموز پس از ارسال تکالیف بازخوردی را از استاد خود دریافت میکند که میتواند او را از اشتباهات خود آگاه کن.

چرا به کوچینگ زبان نیاز داریم؟

امروزه خیلی از افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند به دلیل مشغله های بسیار زیادی که در طول روز با رفتن به سر کار و یا مشکلات روزمره دارند توانایی شرکت در کلاسها زبان را نه به صورت آنلاین و نه به صورت حضوری ندارند. بسیاری از این افراد متقاضی آزمون آیلتس هستند که با گرفتن نمره ی مورد قبول در این آزمون میتوانند مسیر زندگی خود را تغییر دهند. خبر خوبی که برای این افراد داریم این است که با استفاده از کوچینگ زبان انگلیسی میتوانند بدون نیاز به حضور در کلاسهای آنلاین و یا حضوری اما با نظارت مستقیم یک استاد حرفه ای به هدف خود برسند.

دوره آموزشی کوچینگ زبان

در دنیای امروز دلایل مختلفی می‌تواند افراد را مجبور به یادگیری زبان انگلیسی کند. ممکن است قصد ادامه تحصیل را داشته باشید، بخواهید به یک کشور خارجی مهاجرت کنید یا به هر دلیل دیگری سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید؛ اما یادگیری زبان انگلیسی آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد ساده نیست. بعضی از ما ممکن است در این راه به مشکل بر بخوریم و به کوچینگ زبان انگلیسی نیاز پیدا کنیم!
فرض کنید می‌خواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید، چه کاری انجام می‌دهید؟! کلاس خصوصی ثبت‌نام می‌کنید یا اینکه در کلاس‌های آموزشگاه‌های زبان در سطح شهر شرکت می‌کنید؟ یا از آموزش‌های آنلاین و خود خوان استفاده کنید. تفاوتی نمی‌کند چه راهی را برای آموختن زبان انگلیسی انتخاب کرده باشید! حتماً در این راه به مهارت‌های کوچینگ زبان نیاز پیدا خواهید کرد.
اگر نمی‌خواهید وقت زیادی را صرف یادگیری زبان انگلیسی کنید، اگر فکر می‌کنید یادگیری زبان کار بسیار دشواری است، اگر از خودتان ناامید شده‌اید و روش‌های مختلفی را امتحان کرده‌اید، بهتر است دست نگه دارید! با ما همراه شوید تا بهترین راه و مشکل کار خود را پیدا کنید.

دوره آموزشی کوچینگ زبان

آشنایی با دوره کوچینگ زبان انگلیسی

کوچینگ در اصطلاح به معنای نظم‌دهنده و بهبوددهنده است. همه ما زمانی که کاری را آغاز می‌کنیم، با موانعی روبه‌رو می‌شویم. در مسیر یادگیری زبان انگلیسی نیز سؤالاتی مانند از کجا شروع کنم، چه چیزی بخوانم، چگونه بخوانم، چطور میزان مطالعه زبان انگلیسی‌ام را افزایش دهم و … ممکن است شما را به خود درگیر کند. گاهی حتی ممکن است صحیح و خطا کردن و شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های گوناگون شما را خسته کرده و از پا بیندازد! در این میان آنچه می‌تواند به شما برای بازیابی راه و روشن نمودن مسیر درست کمک کند، یک استاد همه فن حریف است. کسی که راه را خوب بشناسد و به شما در شناخت مسیر کمک کند.آموزش کوچینگ زبان انگلیسی توسط یک استاد خبره در واقع راهی است که به شما در جهت یافتن مشکلات یادگیری، نقاط ضعف و راهکارهایی برای بهبود یادگیری زبان انگلیسی کمک می‌کند.

 

دوره کوچینگ زبان انگلیسی چه اهمیتی دارد؟

ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که اصلاً ثبت‌نام دوره کوچینگ زبان برای من چه اهمیتی دارد؟ کوچینگ زبان انگلیسی یک نظم‌دهنده آموزشی یا استراتژیک پیشرفت در زبان انگلیسی است. دوره کوچینگ یک کلاس خصوصی زبان معمولی یا یک دوره عادی نیست که شما در آن شرکت کنید و همانند سایر دوره‌های آموزشی یک سری مطالب عادی یاد بگیرد! با شرکت در این دوره شما می‌آموزید که چطور استانداردتر، باکیفیت‌تر و کاربردی‌تر زبان انگلیسی را بیاموزید. شرکت در این دوره، یادگیری زبان انگلیسی شما را متفاوت‌تر می‌سازد!
اهمیت این دوره از آنجایی مشخص می‌شود که شما نقاط ضعف خود را میابید و یاد می‌گیرید چطور آن‌ها را حل کنید. با این دوره یادگیری زبان انگلیسی دیگر برای شما سخت و طاقت‌فرسا نیست، چون اصولی و استاندار آن را می‌آموزید.

دوره ی کوچینگ زبان لینگوایج

دوره ی کوچینگ زبان لینگوایج با هدف آماده سازی متقاضیان آزمون آیلتس بدون نیاز به رفتن به کلاسهای آنلاین و یا حضوری طراحی شده است. در این سیستم ابتدا با انجام یک آزمون تعیین سطح که به صورت آزمون آزمایشی آیلتس میباشد.
 سطح دقیق زبان شما را در هر چهار مهارت آیلتس می سنجد. سپس با برگزاری یک جلسه ی آنلاین نقاط ضعف و قوت شما بررسی میشود و با توجه به برنامه ی زمانی و هدفی که شما دارید و همینطور پیشینه ی شما از آزمون و مهارت های آیلتس برنامه ای منحصر به فرد برای شما نوشته میشود. با استفاده از این برنامه شما یاد خواهید گرفت که چطور برای هدف خود در هر یک از چهار مهارت مطالعه کنید، چه زمانی مطالعه کنید و چه منابعی را مطالعه کنید. نکته ی بسیار خوب و منحصر به فرد این سیستم در لینگوایج این است که ویدیو های آموزشی متعددی در رابطه با تمامی نکات و تکنیک های آزمون آیلتس توسط استاد هورا ضبط و تهیه شده که با توجه به نیاز شما در اختیارتان قرار داده میشود. بعد از اینکه مسیر خود را در دوره ی کوچینگ لینگوایج شروع کردید به صورت دقیق و منظم تحت نظارت اساتید ما تا انتهای دوره قرار میگیرد.

مشاوره تلفنی آیلتس

آیا شرکت در دوره‌های کوچینگ زبان انگلیسی برای من نیز لازم است؟

اگر در حال مطالعه زبان به‌صورت خود خوان هستید، اگر دوست دارید زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرید، اگر در موسسه آموزش زبان یا آموزشگاه‌های مختلف ثبت‌نام کرده‌اید و هنوز هم در یادگیری زبان انگلیسی مشکل دارید، یا اگر از دوره‌های خصوصی زبان برای یادگیری استفاده می‌کنید، دچار چالش‌ها و دشواری‌های یادگیری زبان انگلیسی شده‌اید، فکر می‌کنید دیگر راهی برای تسهیل یادگیری زبان برای شما وجود ندارد، در هر صورت می‌توانید از پکیج آموزش کوچینگ زبان انگلیسی استفاده کنید و نتایج آن را ملاحظه نمایید!

هزینه دریافت مشاوره آیلتس

در دوره‌های کوچینگ زبان انگلیسی چه چیزهایی می‌آموزیم؟

کوچینگ یا مربیگری به شما کمک می‌کند تا اقدامات خود را برای امری تحلیل کنید، بررسی کنید، تغییر دهید و موجب بهبود آن‌ها شوید. در دوره‌های آموزشی کوچینگ زبان انگلیسی شما می‌آموزید چطور شرایط را بهبود دهید. مطمئناً برای پیشرفت در هر امری، به یک سری ابزار نیاز است. کوچینگ زبان انگلیسی فرآیند رشد در این زمینه را در اختیار شما می‌گذارد و تکنیک‌ها و سبک‌های جدیدی برای توسعه و رشد بهتر در امر موردنظر را به شما می‌آموزد. به این ترتیب فرد مراجع پایبندی خود را تقویت کرده و شرایط یادگیری برای او تسهیل می‌گردد.

مشاوره و برنامه ریزی آیلتس

مهارت‌های کوچینگ زبان انگلیسی کدامند؟

مهارت‌های کوچینگ زبان بسیار حائز اهمیت هستند. شما در این دوره آموزشی برنامه مطالعاتی اختصاصی دریافت می‌کنید. یاد می‌گیرید چگونه مطالعه کنید، منابع متناسب با شرایط خود را انتخاب کرده و کیفیت مطالعه خود را بهبود ببخشید و صدها مهارت دیگر که تمامی این‌ها تنها با تمرین کوچینگ زبان انگلیسی به همراه اساتید خبره و مشخص کردن روند مطالعه زبان انگلیسی متناسب با خودتان امکان‌پذیر است.

ویژگی‌های دوره کوچینگ زبان انگلیسی چیست؟

  • یکی از ویژگی‌های دوره کوچینگ زبان این است که نیازها، انگیزه‌ها، خواسته‌ها و مهارت‌های خود را برای ایجاد یک تغییر پایدار در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کشف می‌کنید.
  • با دوره کوچینگ زبان می‌آموزید که فرآیندهای فکری شخصی را کشف کرده و راه‌حل‌های مناسبی را برای دستیابی به هدف خود شناسایی و عملی کنید.
  • اصلاح روش‌های غلط آموزشی و جلوگیری از اتلاف وقت از ویژگی‌های مهم این دوره آموزشی است.
  • تغییر در رویکرد یادگیری نیز از دیگر ویژگی‌های این دوره است که کمک شایانی به زبان‌آموزان می‌کند.
  • مشخص کرده یک نقشه راه که به شما می‌گوید چه زمانی چه کاری را باید انجام دهید.
  • یادگیری زبان انگلیسی اگر به سبک و روش مخصوص خود انجام شود، بسیار آسان‌تر خواهد بود. شما در این آموزش، تکنیک‌های گوناگونی را جهت تسهیل فرآیند یادگیری زبان انگلیسی می‌آموزید.
  • چگونگی بهره‌مندی از مهارت‌های شخصی و به‌کارگیری آن‌ها در جهت درست یکی از مهارت‌های مهمی است که شما یاد می‌گیرید.
  • جلوگیری از کلافگی و گنگ بودن افرادی که می‌خواهند زبان انگلیسی را در مدت‌زمان معقولی یاد بگیرند و روشن نمودن راه برای آن‌ها
  • هم‌فکری با اساتید در جهت یادگیری بهتر و یادگیری روش‌های صحیح زبان‌آموزی، مانند مشاهده درست، گوش دادن درست و سؤال پرسیدن درست و به‌جا که موجب پیشرفت در امر موردنظر می‌شود.

مربی در دوره کوچینگ مکالمه زبان انگلیسی دقیقاً چه کاری را انجام می‌دهد؟

در دوره کوچینگ مکالمه انگلیسی، هدف شخصی شما مشخص و سعی در پیشبرد آن اهداف معین می‌گردد. به‌عنوان مثال در کوچینگ مکالمه انگلیسی زبان‌آموز خود مسئولیت یادگیری را بر عهده می‌گیرد. مربی در هر دوره زمانی با توجه به نیازها و شرایطی که تغییر می‌کند، در برنامه‌های یادگیری زبان بازنگری انجام می‌دهد. بهتر است بدانید بین مربی‌گری زبان و آموزش زبان به روش‌های سنتی تفاوت‌هایی وجود دارد و ارتباط بین مربی و زبان‌آموز متفاوت از ارتباط یک معلم یا استاد با دانشجو یا دانش‌آموز خود است.
در کوچینگ زبان، مربی و زبان‌آموز همچون دو فرد حرفه‌ای و برابر، باهم و پا به پای هم برای یادگیری کار می‌کنند. مربی این توانایی را دارد که به زبان‌آموز انگیزه و نیروی محرکه‌ای برای یادگیری ببخشد و موجب فعالیت هر چه بهتر او شود. مربی می‌توانید پتانسیل یادگیرنده زبان را به حداکثر برساند. در این روش یادگیری زبان انگلیسی، مربی و فرد یادگیرنده زبان برای داشتن یک برنامه تخصصی و متناسب که انعطاف‌پذیر نیز باشد؛ با یکدیگر همکاری مناسبی دارند.
در نهایت می‌توان گفت مربی زبان انگلیسی کسی نیست که تنها بنشیند و برای شما برنامه‌ریزی کند و سپس به شما بگوید که چه کارهایی را باید انجام دهید یا چه زمانی چه کتابی را بخوانید. او به شما کمک می‌کند تا در مرحله نخست خود و توانایی‌های خود را درک کنید، بدانید کجا هستید و سپس بهترین تصمیم‌ها را در دوراهی‌های مقابل بگیرید. به این ترتیب نه خسته می‌شوید، نه هزینه خود را از دست می‌دهید و همیشه یک مشوق نیز خواهید داشت!

مشاوره IELTS

هزینه ثبت نام در دوره کوچینگ زبان

هزینه ی این دوره با توجه به نیاز و نقاط ضعف شما از 1 تا 10 میلیون متفاوت است. برای ثبت نام در این دوره ابتدا از این قسمت برای انجام آزمون آزمایشی آیلتس اقدام کنید. بعد از اتمام این آزمون و بررسی نتایج همکاران ما طی 3 روز کاری با شما تماس میگیرند و شما را راهنمایی میکنند.

نکته پایانی

اگر یک بار برای همیشه می‌خواهید یادگیری زبان انگلیسی را اصولی انجام دهید، بهتر است دوره‌های کوچینگ زبان را امتحان کنید. نحوه ثبت‌نام در دوره کوچینگ زبان و هزینه دوره کوچینگ زبان انگلیسی بسته به آموزشگاه یا سایت آموزشی که برای یادگیری انتخاب می‌کنید ممکن است تفاوت داشته باشد. آنچه اهمیت دارد داشتن یک مربی زبان مناسب و باتجربه است که دست شما را بگیرد و راه درست را به شما نشان دهد، اگر در میانه راه خسته شدید شما را به ادامه دادن تشویق کند، اگر راه را اشتباه رفتید شما را هدایت کند و این بهترین و مؤثرترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است که شما به آن احتیاج دارید!

اسکرول به بالا