دوره های کوچینگ آیلتس

این دوره ها شامل ترکیبی از جلسات خودآموز  (آفلاین به صورت ویدیو) و تعدادی جلسه ی آنلاین به صورت خصوصی میباشد. هدف جلسات خود آموز آموزش تکنیک های مورد نیاز برای هر یک از مهارتهای آزمون به طور کامل میباشد و در جلسات خصوصی آنلاین رفع اشکال دوره های خود آموز، تصحیح رایتینگ در حضور متقاضی، تمرین اسپیکینگ و انجام تست و تحلیل تست در بخش listening  و reading برگزار میشود.
از مهم ترین ویژگی های این دوره داشتن برنامه ای منظم و مدرن جهت مطلعه روزانه و حضور یک پشتیبان آموزش جهت پیگیری پیشرفت متقاضی میباشد. برنامه ی آموزشی در دوره ی کوچینگ آیلتس به صورت منحصر به فرد با توجه به زمان هر یک از متقاضی ها ، تعداد ساعات مطالعه در هر روز و نمره ی هدف طراحی میشود. همچنین در این دوره متقاضیان میتوانند از دوره های گرامر و لغات مرتبط با آزمون آیلتس تهیه شده توسط خود مجموعه استفاده کنند. به منظور سنجش میزان پیشرفت متقاضی نیز آزمون آزمایشی آیلتس برای هر چهار مهارت به صورت مداوم برگزار میشود.
از اصلی ترین ویژگی های این دوره استفاده از برترین اساتید آیلتس میباشد که ممتحن اصلی آزمون هستند.

چرا کوچینگ؟

تا قبل از راه اندازی دوره های کوچینگ در مجموعه لینگوایج ، دوره های تک مهارتی آیلتس به صورت آنلاین در هر ترم در تاریخ های از پیش تعیین شده برگزار میشد. اما پس از گذراندن این دوره ها، همچنان نیاز وجود یک پشتیبان آموزشی برای تدوین یک برنامه درسی شخصی سازی شده، رفع اشکالات و ابهامات، تصحیح رایتینگ ها و تمرین مداوم اسپیکینگ در زبان آموزان احساس می شد.

این دوره مناسب تمامی متقاضیان آزمون آیلتس که فرصت شرکت در کلاس های زبان را ندارند میباشد.

00:00
 • 00:00

  /

  00:00

    • 0.5x
    • 0.75x
    • Normal
    • 1.5x
    • 2x