دوره های خودآموز آیلتس مناسب چه افرادی است؟

این دوره ها در غالب ویدیو های از پیش ضبط شده به دانشجو ارایه میشود اما این به معنی عدم وجود تعامل بین دانشجو و استاد نمیباشد. در هریک از جلسات دوره هایی مثل رایتینگ و اسپیکینگ تکالیفی برای دانشجو قرار داده شده که دانشجو موظف به انجام دادن آنها میباشد و سپس آنها را در حساب کاربری خود قرار میدهد تا استاد آنها را برای دانشجو بررسی کند. و برای دوره هایی که دارای تکلیف نمیباشند دانشجو میتواند با ارسال ایمیل پاسخ سوالات احتمالی خود را دریافت کند. اما خوب است که بدانید که پس از سالها تجربه ی تدریس این دوره ها ما آنها را طوری طراحی کردیم که جای سوالی برای شما باقی نماند زیرا در انتهای هریک از جلسات بخشی تحت عنوان سوالات متداول در نظر گرفته شده است.

جزئیاتی بیشتر در رابطه با دوره های خودآموز آیلتس

سوالات متداول

در حال حاضر دوره های آفلاین مجموعه لینگوایج شامل دوره های مهارت آیلتس از جمله Writing،Reading،Listening و Speaking میباشد.

این دوره برای متقاضیان کسب نمره امتحان آیلتس مناسب میباشد.به طور مثال افرادی که به هر دلیلی امکان شرکت در دوره های آنلاین آیتلس را ندارند و یا فرصتشان بسیار کوتاه است و نمیتوانند برای حضور در کلاس های آنلاین آیلتس برنامه ریزی نمایند،میتوانند این دوره ها را خریداری کرده و به صورت Self-study (خودخوان)از آنها استفاده کنند.

هزینه ی این دوره ها با دوره های انلاین تفاوتی ندارد به دلیل اینکه دقیقا همان پشتیبانی را دارند. هزینه ی دوره ی رایتینگ ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان و سه دوره ی دیگر هر یک ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان میباشند.

دوره Writing شامل ۲۰ جلسه نود دقیقه ای و دوره های Speaking و Listening و Reading هر کدام شامل ۱۰ جلسه نود دقیقه ای میباشند.

این دوره ها به صورت ویدیوهای آموزشی از پیش ضبط شده در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد.

بله.در هر یک از جلسات بنابر مهارت مورد نظر تکالیفی از سوی استاد به شما داده میشود و همچنین از طریق واتس آپ نیز میتوانید با اساتید در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

در این دوره برای مهارت Speaking و Writing تکالیفی از سوی استاد برای شما مشخص میگردد که بعد از انجام آنها را در حساب کاربری خود بارگزاری کرده و استاد آنها را تصحیح میکند و به شما بازخورد میدهد.همچنین برای سایر مهارت ها در صورت داشتن سوالات و ابهامات احتمالی میتوانید از طریق واتس آپ آنها را مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت نمایید.

بله.پیش از خریداری این دوره ها نیاز به انجام تعیین سطح است تا کارشناسان ابتدا سطح زبان عمومی شما را بررسی کنند و درصورتی که در سطح مناسبی قرار داشتید پیشنهاد دریافت این دوره را به شما میدهند.

بله.در دو مهارت نامبرده شما برای هر دو نوع آزمون آماده میگردید.

بله.بعد از گذراندن دوره Speaking شما دو آزمون ماک Speaking تحلیلی خواهید داشت که با هماهنگی قبلی با استاد این دو آزمون از شما گرفته شده و به شما بازخورد تحلیلی داده میشود.

بعد از خرید این دوره ها کارشناسان فنی کدی به شما میدهند ک هبا استفاده از آن کد میتوانید ویدیو ها را در لپتاپ و یا گوشی خود با برنامه ی مخصوص آموزشگاه استفاده کنید.

نرم افزار مخصوص پس از خرید دوره در قسمت دانلودها برای شما قرار داده شده است.

این دوره ها تا ۳ ماه برای شما قابل دسترس است و پس از آن غیر فعال میگردد.

دوره خودآموز آیلتس اسپیکینگ

دوره خودآموز آیلتس لیسنینگ

دوره خودآموز آیلتس ریدینگ

دوره خودآموز آیلتس رایتینگ

اسکرول به بالا