چرا لینگوایج

آموزشگاه ایده آلی برای تدریس است؟
 1. دوره تربیت مدرس لینگوایج دوره ای جامع است بطوری که حتی اساتید با تجربه هم با دست پر دوره را ترک می کنند.
  به مجرد اتمام دوره آموزشی با موفقیتُ، اساتید مشغول به همکاری خواهند شد و برای تقدیر از آنها، هزینه ای که داوطلبان برای ثبت نام در دوره پرداخت می کنند، پس از 120 ساعت تدریس، به آنها برگردانده خواهد شد.
  در لینگوایج اساتید تلاشگر حق التدریسی در خور زحمات خود دریافت می کنند. همچنین، افزایش حقوق یکی از اقدامات آموزشگاه برای تقدیر از اساتیدی است که با همکاری مستمر و عملکرد حرفه ای خود باعث هم افزایی و اطمینان خاطر تیم لینگوایج هستند. اساتید منتخب بطور قرار دادی و رسمی همکاری می کنند و از مزایای بیشتری برخوردار خواهند شد.
  در لینگوایج، فرصت یادگیری و پیشرفت حرفه ای، دایمی و همیشگی است. اساتید در ورک شاپ هایی شرکت می کنند که بطور ماهانه یا ترمیک توسط ترینرهای معتبرترین مراکز آموزشی دنیا از جمله Cambridge یا British Council برگزار می شوند.
  تعداد زبان آموزان هر کلاس محدود به 4 الی 6 نفر است. بنابراین این کلاس ها استاد محور نیستند و این به معنی مشارکت زبان آموزان در یک محیط آموزشی پویاست و در نهایت، ارتباط ناشی از آن ، تجربه لذت بخشی است، هم برای اساتید و هم دانشجویان.
  کتاب ها و سایر منابع مورد استفاده کاملا مورد اعتماد، به روز و در نوع خود کم نظیر هستند. سیلابس کاملا منطقی طراحی شده و مند آموزشی مجموعه دانشجو محور است، به نحوی که هدف آموزشگاه، یعنی learner’s autonomy حفظ شود.به عبارت ساده تر، بار آموزشی تنها بر دوش استاد نیست.
  پر واضح است که آموزش آنلاین گاها با مشکلات فنی همراه است. لینگوایج همواره در تلاش است تا بهترین و به روزترین پلفتفرم ها و امکانات آموزشی را برای اساتید و دانشجویان فراهم کند تا آنها کمترین دغدغه ممکن را داشته باشند.
  همه کلاسها و دوره های لینگوایج بصورت آنلاین برگزار می شوند.بنابراین اساتید می توانند از سایر شهرها و کشورها به صورت دور کار فعالیت کنند.
  تیم اساتید لینگوایج بی گفتگو یکی از بهترین هاست و در نتیجه جلساتی که مرتب برگزار می شوند، همه فرصت یادگیری و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را دارند. روابط بین افراد حرفه ای و در عین حال دوستانه است.

مراحل جذب مدرس و استخدام

1-‫‪‬‬‬‫تکمیل‬ ‫فرم‬ ‫درخواست‬ ‫همکاری‬ ‫و‬ ‫ارسال‬ ‫رزومه‬

2-شرکت در آزمون کتبی

3-‬‫بررسی‬ ‫رزومه‬ و نتیجه آزمون کتبی ‫توسط‬ ‫مدیریت‬

4-مصاحبه‬ ‫آنالین

5-‬‫ش‬‫رکت ‬‫در‬ ‫دوره‬ ‫های‬ ‫تربیت‬ ‫مدرس‬ TEC ( در صورت نداشتن مدارک بین المللی تدریس مانند CELTA , DELTA , TESOL )

6-امتحان‬ ‫عملی‬ ‫ت‬‫دریس‬‫(‬ ‫‪DEMO‬‬‫)‬

7-‬جلسه‬ ‫م‬عارفه ‬‫توسط‬ ‫تیم آموزش

8-همکاری‬ ‫بصورت‬ ‫آموز‬ش‬‫ی ‬‫به‬ ‫مدت‬ ‫ی‬‫ک ‬‫ترم‬ ‫(در‬ ‫طول‬ ‫این‬ ‫ترم‬ ‫برای‬ ‫هر‬ ‫استاد‬ ‫یک‬ ‫منتور‬ ‫در‬ ‫کنار‬ ‫شما‬ ‫خواهد‬ ‫بود‬‫)‬

9-‬‫استخدام‬ ‫پاره‬ ‫وقت‬
10-استخدام تمام وقت

MEET

OUR INTRNATIONAL TRAINERS

Pauline Cullen


Test writer for Ielts exam

Ielts examiner

examiner train

Sara Mercer


Head of ELT at university of

Graz ELT faculty member

at Oxford university

Pauline Cullen


Cambridge English

CELTA & DELTA tutor

IELTS examiner

Pauline Cullen


ELT specialist

&

DELTA Trainer

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

Gender*
MM اسلش DD اسلش YYYY
Address*

حداکثر اندازه فایل: 65 MB.
حداکثر اندازه فایل: 65 MB.
? Which age group do you prefer to work with*

برای آزمون کتبی روی دکمه زیر کلیک نمایید.