آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در سالیان اخیر، افراد همواره تمایل دارند تا با کمترین دشواری و بدون صرف هزینه های گزاف نیازهای خود را مرتفع سازند. آموزش زبان انگلیسی هم از این قاعده مستثنی نیست. امروزه با وجود سیستم های ارتباطی پیشرفته و بستر جهانی اینترنت، اشخاص میتوانند با چند کلیک ساده وارد کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی خود شده و همانند کلاس حضوری آموزش ببینند. لینگوایج به عنوان اولین آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی در ایران موفق به ایجاد نوعی تحول در روند یادگیری زبان انگلیسی شد. آموزش زبان انگلیسی آنلاین در مجموعه لینگوایج صد در صد بر پایه ی تعامل بوده و هیچ شباهتی به بسته های آموزش زبان انگلیسی (ویدیوهای از پیش ضبط شده با فرمول یکسان برای تمامی افراد) ندارد. در اصل کلاسهای مجموعه ی لینگوایج همان کلاسهای زبان عمومی هستند که در یک فضای مجازی برگزار میشوند و این به معنی استفاده ی درست و بهینه از تکنولوژی در صنعت آموزش میباشد. در ادامه به تعدادی از مزایای آموزش مجازی زبان انگلیسی در لینگوایج اشاره میکنیم:

مزایای شرکت در کلاس‌ آنلاین زبان انگلیسی

 • جلوگیری از اتلاف زمان جهت ایاب و ذهاب به کلاس

 • صرفه جویی در هزینه های جانبی

 • امکان همکاری با بهترین مدرسین از سر تا سر دنیا

 • ایجاد تنوع بیشتر در ساعات برگزاری کلاسها با توجه به حذف زمان رفت و آمد برای مدرس و زبان آموز

 •  ایجاد تعامل با زبان آموزان در سراسر دنیا

 • دسترسی به تمامی فایل های ضبط شده کلاس در صورت غیبت در جلسات

 • آسایش و راحتی بیشتر دانشجو به هنگام حضور در کلاس زبان انگلیسی آنلاین نسبت به شرایط شرکت در فضای فیزیکی خشک کلاس حضوری

اما آیا دوره آنلاین زبان انگلیسی معایبی ندارد؟

 

به جرات میتوانیم بگوییم که اگر تجهیزات لازم برای شرکت در یک کلاس زبان آنلاین اعم از اینترنت پرسرعت، لپتاپ مناسب و هدفون را در اختیار داشته باشید، معایبی در آموزش مجازی زبان انگلیسی پیدا نخواهید کرد. این به این دلیل است که مدرسین در مجموعه ی لینگوایج دوره های تربیت مدرس را برای تدریس در کلاسهای مجازی گذرانده اند و تمامی تکنیک های آموزش خود را با فضای آنلاین تطبیق داده اند. خلاقیت این اساتید در حین تدریس بعضاً موجب حیرت زبان آموزان میگردد.

ویژگی های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 • کلاس ها با پلت فرم ادوبی کانکت برگزار میشود.این نرم افزار قابلیت های مختلفی مانند امکان استفاده از تخته هوشمند، اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری، ایجاد گروه های چند نفره برای تعامل بیشتر زبان آموزان در حین برگزاری کلاس زبان انگلیسی آنلاین را فراهم میکند و از این رو بیشترین شباهت به کلاس های حضوری را دارد.
 • ظرفیت مناسب کلاس آنلاین زبان انگلیسی (۴ تا ۶ نفر) سبب میشود دانشجویان بیشترین‌ بهره گیری را از مطالب درسی داشته باشند و فرصت بیشتری جهت مکالمه در کلاس ایجاد میشود.
 • امکان تعیین روز و ساعت کلاس توسط زبان آموزان.
 • برای دسترسی و استفاده از کلاس آنلاین، تنها یک اینترنت با سرعت ۵۱۲kb نیاز است
 • مشاوره و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی و آنلاین
 • امکان استفاده از اساتید برتر در داخل و خارج از کشور
 • با توجه به نیاز فعلی زبان آموزان، یعنی ضعف در صحبت کردن، کتاب و متد آموزشی به گونه ای طراحی شده که کلاس ها بیشتر مکالمه محور باشند.

آشنایی بیشتر با جزئیات انواع دوره های آنلاین لینگوایج

به جمع بیش از ۱۰۰۰ دانشجوی ما بپیوندید​

اولین قدم برای شرکت در هریک از کلاس های آنلاین مجموعه لینگوایج انجام تعیین سطح می باشد ، با کمک اساتید مجرب و پشتیبانی و همراهی کامل از ابتدا تا پایان دوره در کنار زبان آموزان عزیز هستیم. ​

آموزشگاه لینگوایج برگزار کننده دوره های آنلاین زبان انگلیسی برای ۳ رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد. این کلاس ها اهداف گوناگون افراد را در زمینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی مرتفع میسازد. به طور مثال افرادی که قصد پیشرفت در شغل یا سطح تحصیلات خود را دارند، افرادی که تصمیم به مهاجرت گرفته اند، متقاضیان شرکت در آزمون های بین المللی مانند آزمون آیلتس و تافل و افرادی که به دلایل مختلف امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند میتوانند از این دوره ها استفاده کنند.

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان لینگوایج برای رده سنی ۴ تا ۱۲ سال طراحی شده است. این کلاس ها به صورت ۲ روز در هفته برگزار میشوند و هر جلسه بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه زمان میبرد. کتاب های منتخب برای این دوره آنلاین زبان انگلیسی، مکالمه محور بوده و نیاز اصلی کودکان یعنی صحبت کردن را برطرف میسازد.

دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان: در موسسه لینگوایج برای رده سنی ۱۳ تا ۱۷ سال طراحی شده‌است. این کلاس ها به صورت ۳ روز در هفته برگزار میشوند و هر جلسه ۹۰ دقیقه زمان میبرد. کتاب های این ‌دوره Solution نام دارد که هر چهار مهارت آموزش زبان انگلیسی در آن تدریس میگردد.

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسال: در مجموعه لینگوایج، خود شامل چهار گروه می باشد‌ که افراد بنابر نیاز خود در آنها ثبت نام میکنند.

دوره زبان عمومی: این دوره مختص افرادیست که تمایل به ارتقا سطح زبان عمومی خود را دارند و نیازهای روزمره زبانی را برطرف‌ میکند. هر چهار مهارت در این ‌کلاس ها کار میشود ولی بیشتر مکالمه محور میباشد. کلاسهای آموزش آنلاین زبان انگلیسی ۳ روز در هفته برگزار میشود و هر جلسه ۹۰ دقیقه است. کتاب های انتخابی این دوره Speak out  میباشد. هر ترم ۲۰ جلسه میباشد و دو ماه زمان میبرد.

دوره بحث آزاد: این دوره مناسب اشخاصی است که از سطح زبانی خوبی برخوردار هستند و صرفاً تمایل به مکالمه بیشتر و آموزش لغات و اصطلاحات جدید را دارند. کلاس ها به صورت ۳ روز در هفته برگزار میشود و هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد. هر ترم ۲۰ جلسه میباشد و دو ماه طول میکشد.

دوره گرامر: این دوره به گونه ای طراحی شده که افرادی که اشکالات گرامری وساختاری دارند، یکبار برای همیشه این مشکلات را حل کنند و در هنگام نوشتن و صحبت کردن بتوانند از این ساختارها استفاده بهینه داشته باشند.

این کلاس ها ۳ روز در هفته برگزار میشود و هر جلسه ۹۰ دقیقه است. این دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی در مجموع ۳۰ جلسه میباشد و حدود ۲ ماه و نیم زمان میبرد.

دوره آیلتس: این دوره ها به صورت تخصصی، متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس را آماده میکند. این دوره ها برای هر چهار مهارت برگزار شده و تمامی تکنیک ها و فنون آزمون را آموزش میدهند.

هرکدام از این مهارت ها یک روز در هفته تشکیل میشوند و هر جلسه ‌نیز ۹۰ دقیقه میباشد.

کلاس رایتینگ ۲۰‌جلسه و بقیه مهارت ها هرکدام ۱۰ جلسه میباشند.

نحوه ثبت نام در دوره آنلاین زبان انگلیسی لینگوایج:

برای شرکت در هر یک از دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی فوق در مرحله اول متقاضی باید تعیین سطح گردد تا سنجشی دقیق از سطح زبانی فعلی ایشان به عمل آید. سپس با توجه به نیاز متقاضی و سطح ایشان، کارشناس آموزش راهنمایی های لازم برای ثبت نام در دوره مورد نظر را اعلام میکنند.

پس از ثبت نام متقاضیان و با توجه به تقویم آموزشی موسسه لینگوایج، کلاس بندی ها انجام شده و اساتید به کلاس ها تخصیص داده میشوند. زبان آموزان هر کلاس در گروه های واتس اپ اضافه میشوند و کلاس های آموزش زبان انگلیسی آنلاین آغاز میشود. در پایان هر ترم نیز امتحان فاینال به صورت کتبی و شفاهی برگزار میگردد و افراد با توجه به نمره کسب شده امکان ثبت نام در ترم بعدی را دارند.

ثبت نام در دوره های آنلاین لینگوایج

icon

دوره های گرامر

دوره های گرامر آکادمی لینگوایج زیر نظر اساتید مجرب

Grammer courses

مشاهده دوره های گرامر آکادمی لینگوایج
کلیک کنید
icon

دوره های زبان عمومی کودکان

دوره های زبان عمومی کوکان زیر نظر اساتید مجرب

kids General English couses

مشاهده دوره های زبان عمومی کوکان آکادمی لینگوایج
کلیک کنید
icon

دوره های زبان عمومی نوجوانان

دوره های زبان عمومی نوجوانان زیر نظر اساتید مجرب

Teenagers General English Courses

مشاهده دوره های زبان عمومی نوجوانان آکادمی لینگوایج
کلیک کنید
icon

دوره های زبان عمومی بزرگسالان

دوره های زبان عمومی بزرگسالان زیر نظر اساتید مجرب

Adults General English Courses

مشاهده دوره های زبان عمومی بزرگسالان آکادمی لینگوایج
کلیک کنید
icon

دوره های فرانسه

دوره های زبان فرانسه آکادمی لینگوایج زیر نظر اساتید مجرب

French Courses

مشاهده دوره های زبان فرانسه آکادمی لینگوایج
کلیک کنید
icon

دوره مهارت های آیلتس

دوره های مهارت های آیلتس زیر نظر اساتید مجرب

IELTS Courses

مشاهده دوره مهارت های آیلتس آکادمی لینگوایج
کلیک کنید
icon

دوره تربیت مدرس

دوره های تربیت مدرس آکادمی لینگوایج زیر نظر اساتید مجرب

Teacher Education Courses

مشاهده دوره تربیت مدرس آکادمی لینگوایج
کلیک کنید
icon

دوره بحث آزاد

دوره بحث آزاد آکادمی لینگوایج

Free Discussion Courses

مشاهده دوره بحث آزاد آکادمی لینگوایج
کلیک کنید

دیدگاه دانشجویان آکادمی لینگوایج

سوالات متداول درباره دوره آنلاین زبان انگلیسی

تماس با ما

تماس با ما

"*" فیلدهای الزامی را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شهران ، فلکه دوم ، خیابان اول ، ۱۸ متری اول ، دوم غربی پلاک ۱ واحد ۱

اسکرول به بالا