آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس یا آزمون ماک آیلتس در واقع امتحانی است که کاملاً مشابه با امتحان اصلی آیلتس می‌باشد و در شرایطی یکسان با آزمون اصلی آیلتس برگزار می‌گردد. نحوه طراحی سوالات آزمون آزمایشی IELTS به این صورت است که از منابع آزمون های اصلی دوره های قبل انتخاب می‌شوند اما گاهی برگزارکنندگان این آزمون، سوالات چندین دوره آزمون اصلی را با هم ترکیب کرده و آزمون جدیدی گردآوری می‌کنند.

آزمون آزمایشی ielts

مجموعه ی آموزشی لینگوایج یک آموزشگاه زبان کاملا تخصصی به صورت آنلاین و مجازی میباشد.

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

در ابتدا باید توجه داشت که نمره این آزمون ها در اکثر مراکز برگزار کننده خیلی قابل اعتماد نیست و نمیتوان بر اساس نمره کسب شده در این آزمون، انتظار کسب همان نمره را در آزمون اصلی داشت. اما دلیل اصلی شرکت در این آزمون آشنایی با محیط و نحوه برگزاری امتحان است. وقتی متقاضی چندین مرتبه در این محیط قرار بگیرد، به استرس ناشی از شرایط آزمون آگاه می‌گردد و کنترل و مدیریت این استرس و همینطور زمان بندی آزمون به مراتب برای او تسهیل می‌گردد.

در پاسخ به این سوال که آیا آزمون های آزمایشی آیلتس توسط ممتحنین آزمون اصلی تصحیح می‌گردد؟ باید گفت خیر. در اکثر مراکز برگزار کننده، ممتحنین آزمون از اگزمینرهای آزمون اصلی نیستند و این افراد فقط نحوه ارزیابی نمرات متقاضی را بر اساس استانداردهای موجود آموزش دیده‌اند.

انواع آزمون آزمایشی آیلتس

از آنجایی که این آزمون بسیار مشابه با آزمون اصلی است، پس همانند امتحان اصلی به دو نوع کاغذی و کامپیوتری تقسیم میشود و برای هر دو گروه آکادمیک و جنرال برگزار می‌شود و نتیجه آزمون به صورت کارنامه ای شبیه به کارنامه آزمون اصلی بعد از چند روز کاری به شما ارائه می‌گردد‌. همچنین در برخی مراکز، آزمون آزمایشی تحلیلی نیز وجود دارد که در این نوع آزمون، نتایج و عملکرد شما تحلیل می‌شود و به شما بازخورد به همراه پیشنهادهایی برای بهبود عملکردتان داده می‌شود.

بهترین موسسه برای آزمون آزمایشی آیلتس

 

بهترین موسسات برای آزمون ماک موسساتی هستند که ممتحنین آن ترجیحاً توسط اگزمینرهای امتحان اصلی و یا سازمان IDP آموزش دیده باشند. بنابراین پیشنهاد ما این است که افراد چند آزمون ماک با موسسه ای که در تصحیح آزمون دقت و دانش بالایی دارد شرکت کنند و سپس در همان مرکزی که قصد شرکت در آزمون اصلی خود را دارند نیز امتحان ماک بدهند تا از همان ابتدا با محیط و شرایط برگزاری آزمون آشنا گردند و استرس کمتری را در آزمون اصلی خود تجربه ‌کنند.

نحوه برگزاری و نمره دهی آزمون ماک آیلتس لینگوایج

موسسه لینگوایج یکی از برگزارکنندگان آزمون ماک است. شما با ثبت نام در این امتحان میتوانید شرکت در یک آزمون آزمایشی آیلتس کامپیوتری را تجربه کنید‌. همچنین بر خلاف سایر آزمون های کامپیوتری که متقاضیان باید به صورت حضوری به موسسات رفته و از آنجا تحت شرایط خاص در آزمون ماک کامپیوتری شرکت کنند، ما در مجموعه لینگوایج شرایط آزمون را به گونه‌ای فراهم کرده ایم که متقاضیان از منزل خود در این امتحان شرکت کنند و نیازی به مراجعه حضوری نباشد. این آزمون به صورت هوشمند طراحی شده و به هنگام شرکت در امتحان، هر بخش زمانبندی مشخصی همانند آزمون اصلی برای پاسخگویی دارد. ممتحنین آزمون ماک لینگوایج از اگزمینرهای اصلی نیستند اما نحوه تصحیح و نمره دهی را از ممتحنین اصلی آموزش دیده‌اند و متقاضیان آزمونی که با این ممتحنین آزمون آزمایشی شرکت کرده اند نمره ای بسیار مشابه در آزمون اصلی خود بارها و بارها دریافت کرده اند که مهر تاییدی به دقت آزمون برگزار شده در این مرکز میباشد. در موسسه لینگوایج علاوه بر برگزاری امتحان ماک کامپیوتری، خدمات تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ هم انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این خدمات روی گزینه های زیر کلیک کنید.

جهت شرکت در آزمون روی گزینه زیر کلیک نمایید

جهت رزرو زمان امتحان Speaking روی گزینه زیر کلیک نمایید

جدول زمانبندی آزمون های آزمایشی آیلتس لینگوایج

جزئیاتی بیشتر در رابطه با آزمون آزمایشی آیلتس

جهت شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس و ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید.

سوالات متداول

مزایای آزمون ماک آیلتس

هزینه آزمون ماک آیلتس چقدر است؟

هزینه شرکت در آزمون ماک لینگوایج مبلغ ۵۰۰ هزار تومان است.

مزایای آزمون ماک آیلتس

نحوه ثبت نام در آزمون آزمایشی آیلتس چطور است؟

نحوه ثبت نام در این امتحان نیز از طریق مراجعه به سایت موسسه می باشد. شخص با مراجعه به سایت زمان امتحان کامپیوتری و آزمون اسپیکینگ خود را در دو روز مجزا رزرو میکند.

ثبت نام در آزمون آزمایشی آیلتس

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

اصلی ترین هدف مجموعه ی آموزشی لینگوایج به نشانی اینترنتی lingoage.com این است که باور های اشتباه در خصوص آموزش زبان را که با حضور و ورود افراد غیر متخصص در این زمینه بوجود آمده را از بین ببرد و رویکردی علمی در آموزش زبان ارایه دهد. به همین منظور افرادی که در این مجموعه فعالیت میکنند دارای تحصیلات مرتبط و آکادمیک میباشند.

اسکرول به بالا