آزمون های آزمایشی آیلتس کامپیوتری

فرصتی برای تجربه کردن آزمون آیلتس در استاندارد ترین حالت و هزینه ای کمتر

مزایای شرکت در آزمون ماک لینگوایج

برای انتخاب آزمون خود روی دکمه زیر کلیک نمایید

بهترین موسسه برای آزمون آزمایشی آیلتس

 

بهترین موسسات برای آزمون ماک موسساتی هستند که ممتحنین آن ترجیحاً توسط اگزمینرهای امتحان اصلی و یا سازمان IDP آموزش دیده باشند. بنابراین پیشنهاد ما این است که افراد چند آزمون ماک با موسسه ای که در تصحیح آزمون دقت و دانش بالایی دارد شرکت کنند و سپس در همان مرکزی که قصد شرکت در آزمون اصلی خود را دارند نیز امتحان ماک بدهند تا از همان ابتدا با محیط و شرایط برگزاری آزمون آشنا گردند و استرس کمتری را در آزمون اصلی خود تجربه ‌کنند.

نحوه برگزاری و نمره دهی آزمون ماک آیلتس لینگوایج

موسسه لینگوایج یکی از برگزارکنندگان آزمون ماک است. شما با ثبت نام در این امتحان میتوانید شرکت در یک آزمون آزمایشی آیلتس کامپیوتری را تجربه کنید‌. همچنین بر خلاف سایر آزمون های کامپیوتری که متقاضیان باید به صورت حضوری به موسسات رفته و از آنجا تحت شرایط خاص در آزمون ماک کامپیوتری شرکت کنند، ما در مجموعه لینگوایج شرایط آزمون را به گونه‌ای فراهم کرده ایم که متقاضیان از منزل خود در این امتحان شرکت کنند و نیازی به مراجعه حضوری نباشد.

این آزمون به صورت هوشمند طراحی شده و به هنگام شرکت در امتحان، هر بخش زمانبندی مشخصی همانند آزمون اصلی برای پاسخگویی دارد.

در آزمون های ماک لینگوایج آزمون اسپیکینگ و رایتینگ شما توسط ممتحنین آزمون اصلی نمره داده میشوند. در نتیجه نمره ای مشابه به نمره ی آزمون اصلی خود دریافت میکنید.

 

سوالات متداول

مزایای آزمون ماک آیلتس

هزینه آزمون ماک آیلتس چقدر است؟

هزینه شرکت در آزمون ماک لینگوایج مبلغ 650 هزار تومان است.

مزایای آزمون ماک آیلتس

نحوه ثبت نام در آزمون آزمایشی آیلتس چطور است؟

نحوه ثبت نام در این امتحان نیز از طریق مراجعه به سایت موسسه می باشد. شخص با مراجعه به سایت زمان امتحان کامپیوتری و آزمون اسپیکینگ خود را در دو روز مجزا رزرو میکند.

ثبت نام در آزمون آزمایشی آیلتس

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

اصلی ترین هدف مجموعه ی آموزشی لینگوایج به نشانی اینترنتی lingoage.com این است که باور های اشتباه در خصوص آموزش زبان را که با حضور و ورود افراد غیر متخصص در این زمینه بوجود آمده را از بین ببرد و رویکردی علمی در آموزش زبان ارایه دهد. به همین منظور افرادی که در این مجموعه فعالیت میکنند دارای تحصیلات مرتبط و آکادمیک میباشند.

اسکرول به بالا