LingoShare سامانه اشتراک گذاری منابع آموزشی لینگوایج

صفحه اصلی

منابع آموزشی اساتید​

منابع آموزشی زبان آموزان​

منابع آموزشی اساتید​

منابع آموزشی زبان آموزان​

در موسسه لینگوایج همواره تلاش ما بر این است که زبان آموزان بدون هیچگونه کمبود و دغدغه ای مسیر آموزش زبان را طی کرده و در طول راه تمامی موانع آموزشی را برای افراد مرتفع سازیم. دسترسی بدون محدودیت به منابع آموزشی معتبر و قابل استفاده یکی از نگرانی های زبان آموزان در هنگام یادگیری است. سایت lingo share مربوط به سامانه اشتراک گذاری منابع آموزشی موسسه لینگوایج است و امکان دسترسی به تمامی کتاب ها و فایل های صوتی و تصویری مورد نیاز را برای شما فراهم میکند. این سامانه برای دو گروه زبان آموزان و اساتید طراحی شده است.

در بخش زبان آموزان شما بدون نیاز به ثبت نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه گردیده و از تمامی منابع مورد نیاز خود استفاده می‌نمایید. دسته بندی منابع براساس کلاس های برگزار شده در لینگوایج بوده و به شش بخش تقسیم می‌گردد. 
منابع آموزشی زبان آموزان

منابع آموزشی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، آیلتس، گرامر و بحث آزاد همچنین با ورود به هر بخش شما دسته بندی منابع بر اساس سطوح Starter تا Advanced  را مشاهده خواهید کرد. 

در بخش کودکان و نوجوانان شما امکان دانلود کتاب درسی، کتاب کار، فایل های صوتی کتاب، ویدیوهای آموزشی و ورک شیت ها را دارید. 

در بخش بزرگسالان کتاب اصلی و کتاب کار و تمامی فایل های صوتی و ویدیویی آنها به انضمام تمرین های  vocab extra، writing extra، grammar extra، DVD extra و فایل های موسیقی قابل دسترسی است. 

در بخش آیلتس، بحث آزاد و گرامر نیز جزوات آموزشی، کتاب ها و فایل های صوتی موجود هستند. 

شما با ورود به هر گزینه فایل پی دی اف یا زیپ شده را بر اساس حجم محتوا مشاهده خواهید کرد و با کلیک روی دکمه دانلود به صورت دائمی این فایل را در سیستم خود ذخیره میکنید.

در بخش اساتید منابع مربوط به اساتید قرار دارد که زبان آموزان به آن دسترسی ندارند.

اسکرول به بالا