تصحیح رایتینگ آیلتس

روال تصحیح رایتینگ آیلتس

خدمات تصحیح رایتینگ آیلتس لینگوایج یکی از پرکاربردترین خدمات این مجموعه میباشد. تمامی متقاضیان آزمون آیلتس نیاز دارند تا قبل از آزمون به اندازه ی کافی تمرین رایتینگ داشته باشند و روی عملکرد رایتینگ خود بازخورد تحلیلی بگیرند. با استفاده از این سرویس ما این نیاز را برای شما برآورده خواهیم کرد.

تصحیح رایتینگ آیلتس

شرکت در آزمون آیلتس

تصحیح رایتینگ آیلتس

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین و یا شاید بشه گفت معتبر ترین آزمون بین المللی برای سنجش سطح زبانه. این آزمون توسط سه سازمان به اسم Cambridge university, IDP  و British Council تهیه و برگزار میشه.‌‌

لینگوایج اولین آموزشگاه آنلاین زبان در ایران میباشد که قصد ارائه کلاس های آموزشی زبان را در سر تا سر دنیا بدون محدودیت های زمانی و مکانی را دارد. جهت شرکت در آزمون آیلتس  کلیک کنید.

معیار های تصحیح رایتینگ آیلتس

روال تصحیح رایتینگ آیلتس به این شکل است که شما ابتدا از داخل سایت و از بخش خدمات تصحیح رایتینگ آیلتس نوع رایتینگ خود را انتخاب میکنید (تصحیح رایتینگ آیلتس تسک 1، تصحیح رایتیگ آیلتس تسک 2، تصحیح رایتینگ آیلتس جنرال و یا تصحیح رایتینگ آیلتس آکادمیک). سپس طبق موضوعی که انتخاب کردین رایتینگ خود را در فضای موجود تایپ میکنید و سپس گزینه ی پرداخت و ارسال را کلیک میکنید. پس از ارسال ما متن رایتینگ شما را دریافت میکنیم و ممتحنین رایتینگ مجموعه ی لینگوایج رایتینگ شما را به صورت تحلیلی بررسی میکند و بر طبق چهار معیار نمره دهی آزمون ((TR, CC, LR, GRA به شما نمره و راهکارهایی برای بهبود ضعف ها و مشکلات خود در آن بخش ها ارائه میدهد.

معیار های تصحیح رایتینگ آیلتس

نمونه تصحیح شده رایتینگ آیلتس

نمونه تصحیح شده رایتینگ آیلتس

جزئیاتی بیشتر در رابطه با تصحیح رایتینگ آیلتس

Writing Task 1 Academic

Writing Task 1 General

Writing Task 2

سوالات متداول

بله. ما جدیدترین و دشوارترین سوالات آزمون را برای آمادگی بهتر شما در این آزمون ها استفاده میکنیم

بله. شما میتوانید مطمئن باشید که نمره ای که در این آزمون میگیرید کاملا مشابه نمره ی اصلی شما میباشد.

بله تمامی اشتباهات شما به همراه پیشنهادات برای بهبود این اشتباهات در کامنت ها توضیح داده میشود.

در این سرویس شما برای ایجاد اطمینان بیشتر از نمره دریافتی خود در بخش Writing، برای موضوعی که ممتحن مشخص میکند یک نمونه Writing نوشته و برای ایشان ارسال میکنید.سپس ممتحن برگه شما را تصحیح میکنند و یک بازخورد تحلیلی و نمره دقیق به دست آمده در هر یک از بخش ها را در اختیار شما قرار میدهند.همچنین برای کسب نمره بیشتر راهکارهایی به شما داده میشود و یک نمونه از Writing با همان موضوع شما در سطح نمره ۹ در اختیارتان قرار میگیرد تا یادگیری بهتری صورت گیرد.

برای خریداری این سرویس به سایت مجموعه مراجعه کرده و در بخش خدمات تصحیح Writing نوع امتحان خود را مشخص نمایید(جنرال یا آکادمیک)(تسک ۱ یا ۲).سپس با توجه به موضوع انتخابی خود از بین موضوعات پیشنهادی یک writing در بخش مربوطه تایپ میکنید و گزینه پرداخت و ارسال را کلیک مینمایید.پس از آن ممتحن نمونه متن شما را دریافت و تصحیح کرده و بازخورد مناسب،نقاط قوت و ضعف و نمره دقیقی‌از هر ۴ معیار نمره دهی آزمون را به شما ارائه میدهند.

هزینه این سرویس مبلغ ۲۰۰ هزار تومان برای تسک ۱ و ۳۰۰ هزار تومان برای تسک ۲ میباشد.

برای تصحیح رایتینگ ها حداکثر ۳ روز کاری بعد از ارسال زمان نیاز است.

بله در این سرویس‌ از جدیدترین و دشوارترین نمونه های آزمون Writing آیلتس استفاده شده است.

بازخورد تحلیلی به شماره ی واتساپ شما ارسال میشود.

اسکرول به بالا