تصحیح رایتنیگ و اسپیکینگ آیلتس

یکی از مهترین اقداماتی که متقاضیان آزمون آیلتس باید قبل از شرکت در آزمون انجام دهند کسب اطمینان از نمره ی رایتینک و اسپیکینگ خود میباشد. این اطمینان فقط از طریق تمرین زیاد حاصل میشود. با وجود اینکه در کلاس های رایتیگ و اسپیکینگ تعداد محدودی از رایتینگ ها ی شرکت کننده ها تصحیح میشود و زمان کافی برای تمرین اسپیکینگ وجود دارد، نیاز به تمرین بیشتر همیشه حس میشود و این سرویس میتواند قابلیت تمرین بیشتر را فراهم کند.

با شرکت در دوره ی خدمات تصحیح رایتینگ شما میتوانید برای موضوعی که به شما داده میشود رایتینگ بنویسید و تحلیل دقیق آن را همراه با نمره ی دقیق خود برای هر یک از فاکتورهای سنجش در آزمون دریافت کنید. همچنین نمونه ی نمره 9 از همان رایتینگ را برای یادگیری بهتر آن دریافت میکنید.

همچنین با شرکت در دوره ی خدمات تصحیح اسپیکینگ شما تجربه ای کاملا شبیه به آزمون اصلی را خواهید داشت. این دوره به صورت آنلاین با حضور ممتحن برگزار میشود. در قسمت اول این جلسه آزمون برای شما شبیه سازی میشود و در بخش دوم عملکرد شما تحلیل میشود و روی هر یک از فاکتورهای سنجش اسپیکینگ در آزمون آیلتس نمره ای را دریافت میکنید و در نهایت به شما راهکارهایی داده میشود تا بتوانید در آزمون عملکرد بهتری داشته باشید.

اسکرول به بالا